
Winschoten – De organisatie van Middeleeuws Winschoten & Fantasy Festival wat aanstaande weekend wordt gehouden in het Stadspark biedt de mogelijkheid om voor een goedkope tarief met de taxi van en naar het festivalterrein te komen.
Van 25 tot en met 27 augustus wordt het stadspark volledig afgesloten en ingericht tot een middeleeuws tijdperk.
Overnacht u bijvoorbeeld in de buurt of kom je van het station, neem contact op met Taxi Centrale Oldambt (TCO). Je kan vooraf een taxi reserveren dit kan via 06-84678663, ook voor informatie kunt u dat nummer bellen.
Tickets
Tickets voor het festivalterrein kunt u krijgen via de website of aan de kassa. Voor informatie en het aanschaffen van een toegangskaartje: https://www.middeleeuws-winschoten.nl/tickets/
Foto: Marcel Lameijer/ OldambtNu.nl