Algemeen

Welke ijsbanen zijn geopend in het Oldambt?

- advertentie -

Oldambt – Het is de hamvraag voor schaatsliefhebbers in deze vorstperiode: kan er geschaatst worden op natuurijs? Het is meten, meten en meten op alle ijsbanen. Hieronder ziet u de informatie over de ijsbanen in het Oldambt.

- advertentie -

LIVE UPDATE’S: We proberen dit bericht continu te updaten dus hou het in de gaten! En laat het ons weten als er iets gewijzigd is. Bij voorbaat dank.

Scheemda
IJsverereniging Oldambt geeft via hun Facebookpagina te kennen op donderdag middag 11 februari vanaf 14.00 uur open te gaan, enkel voor leden!

Adres: Pelmolenlaan, Scheemda

Midwolda
IJsverening Eigen kracht meldt: ‘Wij gaan vanmiddag om 13:00 open!! (ALLEEN VOOR LEDEN) We moeten ons natuurlijk aan de RIVM regels houden dus hou afstand en blijf thuis bij klachten! Alleen toegang op vertoon van je ledenkaart. Kom ook zoveel mogelijk op de fiets om te zorgen dat we geen verkeersproblemen gaan krijgen. Ook zijn toeschouwers niet toegestaan. We zijn geopend tot 20:00 ivm de avondklok.’

Adres: Hoofdweg 63, Midwolda

Nieuwolda
IJsvereniging Nieuwolda is vanaf donderdag ook geopend op de volgende tijden voor leden. Ter plekke kunt u nog lid worden.

  • Vrijdagmiddag 15.00-17.00 uur jeugd t/m 17 jaar
  • Vrijdagavond 18.30-20.30 uur vanaf 13 jaar en ouder
  • Zaterdagochtend 10.00-13.00 uur vanaf 13 jaar en ouder
  • Zaterdagmiddag 15.00-17.00 uur jeugd t/m 17 jaar
  • Zaterdagavond 18.30-20.30 uur vanaf 13 jaar en ouder
  • Zondagochtend 10.00-13.00 uur jeugd t/m 17 jaar
  • Zondagmiddag 15.00-17.00 uur jeugd t/m 17 jaar
  • Zondagavond 18.30-20.30 uur vanaf 13 jaar en ouder
Adres: Toppelhuizen, Nieuwolda

Winschoten
Schaatsen is niet mogelijk aangezien de ijsbaan zo lek is als een mandje.

Adres: Rhode Route, Winschoten

Beerta
Zij melden aan OldambtNu.nl: ‘We gaan vanmiddag open voor onze leden om 2 uur, niet leden kunnen lid worden aan de kassa. Er mogen twee mensen bij elkaar schaatsen op 1,5 meter en houd u er aan de kantine is dicht dus kleren thuis aan doen’

Adres: Bovenlandenstraat, Beerta

Finsterwolde
‘Vanmiddag zijn we vanaf 13:00 uur weer geopend. Onze vrijwilligers zijn op dit moment druk bezig om een koek en zopie te regelen zodat we u toch kunnen voorzien van een lekkere warme versnapering.’

Adres: Westbaan, Finsterwolde

Westerlee
IJsbaan de Bosbaan meldt: Vandaag ijsdikte gemeten en is nog NIET voldoende om open te gaan. Is het ijs binnen 1uur kapot. Maar morgen vrijdag 12 februari om 13.00 uur gaan wij ZEKER OPEN. Tot morgen!!!!’

Adres: Lagelaan, Westerlee

Heiligerlee
De ijsvereniging in Heilgerlee laat aan OldambtNu weten voorlopig nog niet open te gaan. Gisteren was het ijs nog te dun om veilig te kunnen schaatsen, morgenavond test en meet het bestuur nogmaals de ijsvloer en zoals het er nu uit ziet kunnen we vrijdagochtend af 10.00 uur open. Veiligheid voor onze bezoekers stellen wij als hoogste prioriteit.’

Adres: Kloosterlaan, Heiligerlee

Drieborg
Vanuit Drieborg krijgen we door: ‘Het is gelukt !!!!!……vanaf vanmiddag 14.00u kan er geschaatst worden..
De toegang is “ALLEEN VOOR LEDEN” I.v.m de corona maatregelen is de kantine gesloten… Nieuwe leden zijn uiteraard welkom…’

Adres: Oude Dijk, Drieborg

Bad Nieuweschans
De IJsclub van Bad Nieuweschans is morgen geopend van 8.00 tot 20.00 uur voor alle leeftijden. Wel moeten ze lid zijn van de IJsclub. Ze kunnen op vertoon van een gezinskaart of persoonlijke kaart komen schaatsen. Heb je nog geen kaart, dan kun je vanmiddag in de kantine van de ijsbaan er wel één kopen. Een gezinskaart kost € 7,50 en een individuele kaart kost € 5,00. Vanwege de corona maatregelen wordt iedereen wel verzocht deze op te volgen, zoals voldoende afstand houden etc. Verder is er geen ‘koek en zopie’.

Adres: Bunderpoort, Bad Nieuweschans

Oproep aan de ijsverenigingen
Gaat uw ijsbaan deze week open, voor volwassenen of kinderen. Laat het ons weten via een privébericht op Facebook of een e-mail naar redactie@oldambtnu.nl!

- advertentie -

Dit kan u ook interesseren

Back to top button