Sport

Geslaagde vriendjes en vriendinnetjes dag bij VV Bato

- advertentie -

Winschoten – “Dat de jeugd enorm groeiende is binnen onze vereniging is een feit. Maar dat we op Bevrijdingsdag +/- 90 kinderen mochten ontvangen tijdens een doordeweekse dag is geweldig.” dat zegt Sven van Delden tegen OldambtNu.nl.

- advertentie -

Alle leden van de kabouters tot aan de JO10 mochten op 5 mei samen met hun vriendje of vriendinnetje een training volgen van onze jeugdtrainers en studenten van het Alfa College. “Verschillende oefeningen kwamen aan bod waar de kinderen constant met de bal bezig waren.” aldus Van Delden.

“Ondanks het slechte weer hebben de kinderen genoten. Met als afsluiter een zakje chips en een bekertje ranja gingen de kinderen met een voldaan gevoel naar huis. Dank aan alle kinderen die vanmiddag zijn gekomen en natuurlijk de vrijwilligers en studenten van het Alfa College die hun steentje vandaag hebben bijgedragen.” zegt Sven tevreden.  “Voetballen met plezier doet meer!”

- advertentie -

Dit kan u ook interesseren

Back to top button