Winschoten – Een woordvoerder van aannemer/wegenbouwer KWS vertelde al tijdens de opening, afgelopen vrijdag, van de nieuwe rotonde, als bypass voor de aanpassing van de huidige rotonde de Blauwe Roos, dat het maandag, dinsdag en woensdag extra druk zou worden op deze aanpassing.
De Blauwe Roos bij Winschoten aan de A7 is één van de drukste knooppunten in de provincie Groningen. Met name in de avondspits en bij brugopeningen zijn er vaak opstoppingen. De aanpassingen moeten zorgen voor betere doorstroming van het verkeer en daarmee ook een betere bereikbaarheid van Winschoten van en naar de A7.

Wennen
“De mensen zullen hier ongetwijfeld even aan moeten wennen, van moet ik hier nu links of rechts. Navigatie uit en borden lezen. Wij hebben echt wel de hele maandag nodig om de verkeersmaatregelen aan te passen, ook zal er nog belijning moeten worden aangebracht.”
“Het zal dus maandag en dinsdag nog wel voor het nodige oponthoud zorgen en ook zal het nog wel hectisch zijn. Vanaf woensdag zal alles wel beginnen te lopen. De eerste tijd zullen hier nog wel verkeersregelaars staan om het verkeer te begeleiden”, aldus de woordvoerder van KWS