DansPlezier start wedstrijdseizoen met succes

Winschoten – Het nieuwe dansseizoen is begonnen, en DansPlezier heeft meteen een indrukwekkend visitekaartje afgegeven. Op zondag 9 februari namen zeven teams en één duo deel aan de eerste voorronde van de Soneo danscompetitie, en dat leverde geweldige resultaten op.
Onder begeleiding van de docenten Monique, Ingrid, Suhayla en Evelien wisten de dansers maar liefst zeven podiumplaatsen te bemachtigen, te weten 3x de eerste plek, 3x de tweede plek en “Beste Opkomst”:
• Goud voor Showdance 10-14, Jazz 16+ en Hip Hop 16+
• Zilver voor Jazz 10-14, Parentcrew en Showdance 16+, die ook de prijs voor de beste opkomst ontvingen
Daarnaast behaalde Hip Hop 10-15 een verdienstelijke 6e plaats in een sterke categorie met 13 teams, en eindigde het duo Jeffrey & Suhayla op de 4e plaats in het hoogste niveau. Met deze sterke prestaties laat DansPlezier zien dat het als allround dansschool van het Noorden een breed scala aan stijlen beheerst, van showdance tot hiphop.
De dansers kijken met trots terug op een succesvolle wedstrijddag en bereiden zich enthousiast voor op de volgende ronde.