Emstunnel bij Leer op 27 februari afgesloten

Leer – Automobilisten moeten op 27 februari rekening houden met verkeershinder bij de Emstunnel op de A31. De reden hiervoor zijn periodieke onderhoudswerkzaamheden aan de technische installaties van de tunnelbuis, die deel uitmaken van de kwartaalonderhoudsbeurt.
Van 08.00 uur tot ongeveer 17.00 uur worden die dag de hoofdrijbanen in beide richtingen van de Emstunnel afgesloten. Gedurende deze tijd voert de wegbeheerder naast onderhoudswerkzaamheden ook reparaties uit op de afgesloten rijbanen. Dit is bedoeld om de verkeersbeperkingen voor weggebruikers zoveel mogelijk te minimaliseren.
De Autobahn GmbH vraagt om begrip voor deze noodzakelijke werkzaamheden en roept weggebruikers op om extra voorzichtig te rijden in het werkgebied. Het wordt aangeraden om rekening te houden met de gewijzigde verkeerssituatie en indien mogelijk alternatieve routes te overwegen.