Sport

Winschoter Glashandel trotse hoofdsponsor van het 80-jarig jubileum van VV Westerlee

- advertentie -

Westerlee – In Juni viert Voetbalvereniging VV Westerlee een bijzondere mijlpaal: het 80-jarig bestaan van de club. Ter ere van dit jubileum organiseert de vereniging op 19, 20 en 21 juni een groots jubileumweekend op sportpark koeperlaand. De organisatie van dit evenement krijgt een mooie boost dankzij de steun van de Winschoter Glashandel, die zich niet alleen als algemene hoofdsponsor al jaren lang verbonden is aan de club, maar nu ook als hoofdsponsor van het jubileumweekend optreedt.

- advertentie -

Om hun waardering te tonen, bezocht bestuurslid Viggo Zwiers namens VV Westerlee de Winschoter Glashandel. Tijdens dit bezoek verraste hij het bedrijf met een bijpassend bos oranje tulpen, een set jubileumbiertjes en een sjaal.

Zwiers spreekt vol lof over de samenwerking:
“Wij zijn als vereniging de Winschoter Glashandel enorm dankbaar voor hun geweldige steun – zowel tijdens dit jubileum als in de afgelopen jaren. Dankzij hun betrokkenheid kunnen wij van dit jubileum een prachtig feest maken voor onze leden, donateurs/sponsoren en het dorp.”

Het jubileumweekend belooft een feest te worden met sportieve activiteiten, entertainment en ruimte voor mooie herinneringen aan 80 jaar voetbal in Westerlee.

Voor meer informatie over het jubileumprogramma, kijk op de website van : www.vvwesterlee.nl

- advertentie -
- advertentie - 

Dit kan u ook interesseren

Back to top button