Incidenten

Derde aanhouding in onderzoek naar cocaïnewasserij Scheemda

- advertentie -

Woldendorp/Scheemda – In het lopende onderzoek naar de cocaïnewasserij die dinsdag werd ontdekt in een loods aan de Stationsstraat in Scheemda, heeft de politie een derde verdachte aangehouden. Dat laat de politie weten op X. Het gaat om een 51-jarige man uit Woldendorp. Hij werd opgepakt na een inval in een woning.

- advertentie -

Wat de exacte betrokkenheid van de man is bij de drugswasserij, is nog niet bekendgemaakt. De politie doet nog onderzoek. Eerder deze week werden al twee mannen uit Scheemda, van 44 en 57 jaar oud, aangehouden in verband met de zaak.

De cocaïnewasserij werd dinsdag ontdekt tijdens een politieactie in een loods in Scheemda. Daarbij werd onder meer specialistische apparatuur aangetroffen waarmee vermoedelijk cocaïne uit dragersubstanties werd gehaald.

- advertentie - 

Dit kan u ook interesseren

Back to top button