Ondernemen

Groninger middag met Erwin de Vries bij Gastrobar MOOD

- advertentie -

Winschoten – Zondag 8 maart komt Erwin de Vries samen met gitarist Christof Bauwens naar Gastrobar MOOD voor een uniek Troubadours optreden i.c.m. een 3-gangen Gronings diner.

- advertentie -

We starten vanaf 15.30 uur met een Groninger welkomstdrankje, aansluitend zullen we starten met het voorgerecht en zal Erwin samen met Christof een uniek troubadours concert gaan geven die in 2 delen is opgesplitst, troubadouren zal in dit geval betekenen dat Erwin en Christof langs de tafels door het gehele restaurant gaan om op te treden.

Na de 1e sessie van Erwin en Christof zal het hoofdgerecht uitgeserveerd worden waarna de 2e sessie van het optreden zal plaatsvinden.

Kaartverkoop is online via deze website en is inclusief welkomstdrankje, 3-gangen diner en optreden van ongeveer 2x 45 minuten. Kortom een middag- en avondvullend programma.

Erik Nap uitbater van Gastrobar MOOD: “Erwin en wij hebben een verleden vanaf Gasterij Smits in Midwolda, hier hebben we meerdere keren een soortgelijke avond georganiseerd die telkens tot een uitverkocht huis hebben geleid, na samen met Erwin bij onze nieuwe locatie in het Rosarium te hebben gekeken kwamen we tot een troubadours concert”. Een unieke beleving omdat Erwin echt langs de tafels gaat, dichterbij komt ie niet.

Kom genieten van de prachtige nummers en dit unieke optreden i.c.m. lekker eten, de kaartverkoop is inmiddels begonnen en er is beperkt plek.

- advertentie - 

Dit kan u ook interesseren

Back to top button