Cultuur
Fotoserie: Cultureel koken in de Sint Vituskerk, samen koken voor 100 anderen
Winschoten – Het team kind, jeugd en gezin van de Sint Vituskerk in Winschoten heeft zaterdag 3 januari samen met een professionele kok en amateur koks uit diverse culturen gekookt. Kinderen en jeugd hebben vaardigheden geleerd en voor een 100 mensen een 3 gangen diner verzorgd.
- advertentie -
“Het doel van deze dag is samenwerken en verbinding met jong en oud vanuit een katholiek perspectief. Er kwamen mensen vanuit de katholieke kerk eten omdat zij veel doen voor de mede mens, waaronder 2 pastores. Mensen die vaak alleen eten omdat zij een partner zijn verloren en mensen die het financieel zwaar hebben.
Het is allemaal vanuit een groep vrijwilligers opgericht. Wij van team kind, jeugd en gezin hebben een gulle gift ontvangen waardoor wij dit nu kunnen bewerkstelligen en doen dit naast de kinderwoorddiensten die wij tijdens kerkdiensten vormgeven.” aldus de organisatie.


























































































































