Brandweer bevrijdt vastzittende hond razendsnel uit auto in Midwolda
Midwolda – De brandweer van Scheemda is in de nacht van vrijdag op zaterdag uitgerukt voor een hond die vast was komen te zitten in een auto.
De melding van een dier in problemen aan de Hoofdweg kwam om 00.41 uur binnen. Op een parkeerplaats trof de brandweer een man aan die terugkwam van een wandeling in het nabijgelegen bos.
De hond was op nog onverklaarbare wijze vast komen te zitten tussen de twee neerklapbare delen van de achterbank. Hoelang de hond precies vast heeft gezeten, is niet bekend. De hond jammerde licht, maar leek geen zichtbare pijn te hebben.
De eigenaar bleef rustig, maar wist niet hoe hij het dier zelf kon bevrijden. De brandweer had de hond vervolgens binnen ongeveer tien seconden los, zonder dat er sloopwerkzaamheden aan de auto nodig waren.
De hond raakte niet gewond en kwispelde blij toen een brandweervrouw hem aanpakte. De brandweerlieden konden korte tijd later terugkeren naar de kazerne.



































































