B en F Vloeren opent kantoor met toonzaal in Heiligerlee
Heiligerlee – B en F Vloeren heeft een eigen kantoor met toonzaal geopend in Heiligerlee. Eigenaar Wiegert Drenth werkt al ruim dertig jaar in de vloerenbranche en nam het bedrijf in 2023 over. Sindsdien wordt de onderneming voortgezet onder de naam B en F Vloeren.
De nieuwe ruimte is bedoeld als plek waar klanten op afspraak kunnen kennismaken met de mogelijkheden. Het betreft nadrukkelijk geen grote showroom, maar een toonzaal waar Drenth persoonlijk advies kan geven en voorbeelden kan laten zien. Door middel van stalen vloerdelen, deurmatten, oliën en lak
B en F Vloeren levert en legt onder meer pvc-, laminaat-, massieve en zwevende vloeren. Daarbij zijn ook mogelijkheden voor vloeren met of zonder vloerverwarming. Daarnaast verzorgt het bedrijf onderhoud aan bestaande vloeren, zoals schuren, oliën en lakken, en kan het worden ingeschakeld voor schadeherstel, professionele reiniging en renovatieprojecten.

Ook wil Drenth het aanbod uitbreiden met traprenovatie en plak-pvc op trappen. “We zijn aan het groeien, maar wel klein blijven en oog houden voor de klant”, vertelt Drenth. “Omdat ik normaal gesproken vaak op pad ben om vloeren te leggen, werken we in de toonzaal op afspraak. Dat kan ook in de avonduren.”
Meer informatie is te vinden via www.benfvloeren.nl of de Facebookpagina van B en F Vloeren.














































































