Op stap

Opbouw Edwin Evers Band in Eextahal in volle gang: nog kaarten beschikbaar

- advertentie -

Scheemda – De voorbereidingen voor het optreden van de Edwin Evers Band in de Eextahal in Scheemda zijn in volle gang. Vandaag, zaterdag 3 oktober, staat de populaire band op het podium. De opbouw is inmiddels begonnen en de laatste voorbereidingen worden getroffen om de bezoekers vanavond te ontvangen. Voor wie er nog bij wil zijn, zijn er nog kaarten beschikbaar.

De Edwin Evers Band bestaat uit dertien muzikanten en staat bekend om zijn energieke optredens en brede muzikale repertoire. Tijdens het concert kunnen bezoekers rekenen op een avond vol live muziek, bekende hits en verschillende muziekstijlen.

- advertentie -

Voorprogramma met Toosst en DJ Willowo
Voordat de Edwin Evers Band het podium betreedt, wordt het publiek opgewarmd door Toosst en DJ Willow. Daarmee staat er een avondvullend muzikaal programma op de planning.

Het optreden is georganiseerd door Alex en Joyce, de eigenaren van de Eextahal. Zij legden het optreden al vast rond het moment dat zij de evenementenlocatie overnamen. Een jaar later is het zover en komt de dertienkoppige band daadwerkelijk naar Scheemda.

Nog kaarten beschikbaar
De kaartverkoop voor het optreden loopt al enige tijd en volgens eerdere berichten was de belangstelling groot. Er zijn voor vanavond nog kaarten beschikbaar. Wie het optreden wil bijwonen, kan dus nog een ticket bemachtigen.

Het evenement is uitsluitend toegankelijk voor bezoekers van 18 jaar en ouder. Kaarten en meer informatie zijn verkrijgbaar via de website van de Eextahal.

- advertentie - 

Dit kan u ook interesseren

Back to top button