Algemeen

Huiseigenaren delen tips over isolatie tijdens Duurzame Huizen Route

- advertentie -

Oldambt –  Huiseigenaren die tips willen over het isoleren van hun woning kunnen op 31 oktober en 7 november de Duurzame Huizen Route volgen. Dan laten huiseigenaren zien hoe zij hun huis duurzamer hebben gemaakt, bijvoorbeeld door het aanbrengen van isolatiefolie of het installeren van een warmtepomp. Bezoekers kunnen tips krijgen over bijvoorbeeld het ombouwen van een zolder tot slaapkamer of het aanvragen van subsidies.

Energiebesparende maatregelen
Op de website van de Nationale Duurzame Huizen Route staat een overzicht van huiseigenaren die hun woning openstellen. In de gemeente Oldambt kunnen geïnteresseerden terecht in Beerta. Hier hebben de eigenaren onder ander het dak geïsoleerd, HR++-glas geplaatst en een warmtepomp en een thuisbatterij geïnstalleerd. Kijk voor een overzicht van de geïsoleerde huizen bij u in de buurt op www.duurzamehuizenroute.nl. .

- advertentie -

Over de Duurzame Huizen Route
De Nationale Duurzame Huizen Route wordt ondersteund door het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening, de provincie Gelderland en meer dan 100 gemeenten, waaronder de gemeente Oldambt.

- advertentie - 

Dit kan u ook interesseren

Back to top button