Cultuur

Dit najaar: gratis computercursus Digivitaler vanuit Bibliotheek Winschoten

Leer werken met digitale zorg in de Bibliotheek

- advertentie -

Winschoten – In de bibliotheek Winschoten kun je nu ook leren over en oefenen met digitale zorg tijdens de gratis computercursus DigiVitaler. Contact met de huisarts of ziekenhuis verloopt steeds vaker digitaal via je smartphone, tablet of computer. Hartstikke handig want het kost minder tijd en moeite én je hebt altijd en overal toegang tot jouw gegevens of van diegene waarvoor je zorgt.

- advertentie -

Maar wat als je hier vragen over hebt of je graag wilt weten hoe dit werkt? Denk bijvoorbeeld aan het zoeken van betrouwbare informatie op internet, beeldbellen met de arts of inloggen op een patiëntenportaal. De bibliotheek kan je helpen met de gratis cursus DigiVitaler. In vier bijeenkomsten geven krijg je uitleg over digitale zorg en oefenen de deelnemers hiermee.

Het is handig als je al een beetje ervaring hebt met de smartphone, computer of tablet. Heb je dat nog niet? Ook dat kun je leren bij de bibliotheek!

Aanmelden of meer informatie?
Aanmelden voor de cursus kan op twee manieren, namelijk:
– Vul het aanmeldformulier in aan de balie in de bibliotheek
– Mail naar Anouk te Bos van de bibliotheek via a.tebos-water@biblionetgroningen.nl

Na aanmelding krijg je een bevestiging van jouw aanmelding en ontvang je verdere informatie over de start van de cursus.

- advertentie -
- advertentie - 

Dit kan u ook interesseren

Back to top button