Stadsomroeper leest voor op KC Beukenlaan
Winschoten – In het kader van de Nationale Voorleesdagen (21 januari tot en met 1 februari) kwam op vrijdag 23 januari de stadsomroeper van Winschoten langs om alle kinderen van kindcentrum Beukenlaan voor te lezen. Op het podium in de gemeenschappelijke ruimte was een mooi voorleesplekje ingericht voor de stadsomroeper.
De groepen gingen om en om op bezoek en werden voorgelezen uit verschillende boeken. De stadsomroeper had natuurlijk zijn traditionele kostuum aan én zijn bel bij zich. Hij vertelde kort over de geschiedenis van de stadsomroeper. Veel kinderen konden zich toch niet voorstellen dat er vroeger geen internet, televisie, krant en telefoon was en dat een stadsomroeper het nieuws moest verkondigen. De kinderen luisterden aandachtig en genoten zichtbaar van het voorlezen. Met deze activiteit werd maar weer eens duidelijk hoe leuk en belangrijk het is om voorgelezen te worden.
Naast het bezoek van de stadsomroeper werden de voorleesdagen in alle groepen gestart met een voorleesontbijt. Daarnaast vinden er nog veel meer leuke activiteiten plaats die de leesmotivatie en leesbetrokkenheid bij de kinderen vergroten.
Langs deze weg wil het team én alle kinderen van kindcentrum Beukenlaan de stadsomroeper nogmaals danken voor zijn bezoek.


































































