Crappy Car Challenge 2026: Rendier, eland en geknapte cola blikjes (dag 6)
Winschoten – De Crappy Car Challenge 2026 volg je van dag tot dag op OldambtNu.nl. Het team: Team Soldiers of Sodom stuurt dagelijks een update over hun tocht, elke dag te lezen op deze website, OldambtNu.nl.
En toen was dag 6 van de run alweer aangebroken. Zoals gisteren al vermeld was het woensdag een rustdag. Dit hebben wij voor een groot gedeelte dan ook gedaan.
Dinsdag op woensdag hebben we heerlijk geslapen in ons afgelegen huisje. Voor het slapen gaan wel enorm genoten van het uitzicht rondom ons huisje. De avond en nacht waren kraakhelder en enorm koud. Deze combinatie tezamen met de winterwonderwereld om ons heen hebben we proberen vast te leggen. Dit om jullie een indruk te geven hoe adembenemend mooi het hier is. Zie hiervoor de eerste foto in dit verslag.
Rond middernacht kregen we nog ineens bezoek. Een eland liep aan ons huisje voorbij. Nog geprobeerd om die op de foto te krijgen. Helaas lukte dit niet.
Na een heerlijke nacht in ons warme huis werden we in de ochtend nogmaals verblijd met een bezoek. Dit keer geen eland maar een rendier. Ditmaal niet voor het huisje maar in onze achtertuin. Ook toen geprobeerd om Rudolf het rendier op de foto te krijgen. Dit is gedeeltelijk gelukt. Rudolf vond dit namelijk een minder goed idee. De best gelukte foto is wel bij dit verslag gevoegd.
Na rustig te zijn wakker geworden besloten wij om naar de sportschool te gaan. Want al dat bier en lekkere eten moet er toch ook weer afgetraind worden. De sportschool zat redelijk in de buurt en was met de auto goed te bereiken. We wisten niet wat we konden verwachten omdat de kwaliteit van sportscholen nogal eens kunnen variëren. Nadat wij binnenkwamen waren wij blij verrast. Het was er eentje van goede kwaliteit. Al haalt die het niet bij AB sports in Winschoten. Die heeft namelijk alleen maar de beste kwaliteit sporttoestellen in overvloed!
Na gesport te hebben weer terug naar ons ruststekje. Dit om ietwat laat te gaan lunchen. Aangekomen bij het huisje wilden wij voor de lunch wat dingen uit de kofferbak halen. Toen kwamen wij tot de ontdekking dat er meerdere cola blikken geknapt waren. Dit door temperaturen tussen -25 en – 28 graden van afgelopen nacht. Dus eerst maar weer eens de kofferbak schoongemaakt. Wij zeggen weer omdat dit ons jaren geleden ook al eens overkomen was. Dus hier is het spreekwoord met een ezel die zijn hoofd stoot wel op zijn plek!
Woensdagavond nog even uit eten en verder lekker helemaal niets. Uitrusten voor de rit van morgen. Wij rijden dan weer naar en in Noorwegen.
Tot morgen!!!
Met dank aan onze sponsoren; Autobedrijfkosse, Oldambtnu.nl, VVE Twente, AB-sports, Schipper & Schipper BV, Musch Integralis BV, Jongkind kindertandheelkunde, De Vier Keien Zuidbroek, Calamiteiten en Evenementenbegeleiding Oldambt, Hemmes Bandenservice, Faber reclame en Royal Christmas Trees.







































































