Op stap

Zwarte Markt Oldambt keert terug naar Scheemda op 15 maart

- advertentie -

Scheemda – De Eextahal in Scheemda vormt op zondag 15 maart 2026 opnieuw het decor voor de Zwarte Markt Oldambt. Bezoekers kunnen tussen 10.00 en 16.00 uur terecht voor een uitgebreide markt met uiteenlopende stands en producten.

- advertentie -

De organisatie spreekt van “de leukste markt van het Noorden” en verwacht ook dit jaar weer veel publiek. De entree bedraagt €3,- per persoon voor bezoekers vanaf 12 jaar. Jongere kinderen mogen gratis naar binnen.

De markt vindt plaats in de Eextahal, aan de Plantsoenlaan 19 in Scheemda. Bezoekers kunnen hier struinen langs diverse kramen met onder meer tweedehands goederen, curiosa en andere koopwaar.

Opgeven
Geïnteresseerden die zelf willen deelnemen als standhouder met nieuwe en gebruikte goederen, kunnen zich nog aanmelden via de website van de organisatie. De Zwarte Markt Oldambt wordt georganiseerd door Eextahal Sport & Events.

- advertentie - 

Dit kan u ook interesseren

Back to top button