AlgemeenKort nieuws

Dollard College feliciteert geslaagden 2015/2016

- advertentie -

Oldambt – Het Dollard College feliciteert al hun geslaagden van schooljaar 2015/2016. De namen van de vestigen gemeente Oldambt volgen hier onder. Voor de gene die nog her-examens moet doen, wensen zij hun veel succes!

- advertentie -

Vestiging: Campus Winschoten BBL
Mo-daimen van Baak, Bellingwolde;
Rick Bakker, Oude Pekela;
Melanie Broere, Winschoten;
Tom Dijkhuis, Winschoten;
Angel Dzhambazov, Nieuwe Pekela;
Oscar Engelen, Finsterwolde;
Wessel Heetebrij, Winschoten;
Djoël Hinderks, Vriescheloo;
Robin Huizing, Winschoten;
Jan Wilko Huttinga, Onstwedde;
Bodhi Kiewiet, Finsterwolde;
Maik Klaassen, Heiligerlee;
Jurjan Kolthof, Winschoten;
Roy Lap, Oude Pekela;
Lars Loning, Wedde;
Kevin Mooij, Bellingwolde;
Rodin Renken, Finsterwolde;
Amen Shihab, Winschoten;
Jasper Smith, Siddeburen;
Melvin Tieben, Oude Pekela;
Angela van der Ven, Stadskanaal;
Wendy Vulhop, Oudeschans;
Lennie van Vulpen, Borgsweer;
Maurice van Vulpen, Oude Pekela;
Laça van Walsum, Beerta;
Barbara Walters, Wedde;
Tygo Warris, Oude Pekela;
Demi Wind, Bellingwolde;

GL
Jeffrey Aukes, Blijham;
Jamie Bloksma, Winschoten;
Cas Bonder, Midwolda;
Tim Bunk, Scheemda;
Marjolijn Ophuis, Nieuwe Pekela;

KBL
Gentiana Ademi, Finsterwolde;
Robin Bakker, Winschoten;
Eline Beentje, Finsterwolde;
Jelmer Besseling, Delfzijl;
Gerard Bloksma, Winschoten;
Kasper Boven, Bellingwolde;
Kevin Dekker, Bad Nieuweschans;
Sven Delger, Oude Pekela;
Rianne Draijer, Oude Pekela;
Jeroen Drent, Heiligerlee;
Stef Droog, Scheemda;
Chicandra Edwards, Winschoten;
Amber Feiken, Scheemda;
Eva Feikens, Scheemda;
Tessa Gorter, Veelerveen;
Noah Gremmer, Winschoten;
Melissa Heering, Winschoten;
Ilona Jager, Winschoten;
Kevin Kalsbeek, Wildervank;
Ferdinand Keijser, Winschoten;
Annemiek Klooster, Beerta;
Niek Köller, Tjuchem;
Chayenne Koning, Winschoten;
Roël Kuiper, Midwolda;
Daniëlle Lageman, Scheemda;
Bojoura Langendoen, Winschoten;
Britt Leeuwerke, Midwolda;
Dian Meijer, Westerlee;
Lysanne Meijer, Oude Pekela;
Jordi van Oeveren, Blauwestad;
Isa Oosterhuis, Winschoten;
Martijn Oosterhuis, Beerta;
Özlem Özkara, Finsterwolde;
Boris Prins, Winschoten;
Perry Prins, Westerlee GN;
Kim Rijks, Midwolda;
Matthijs Ruiter, Winschoten;
Jari Saathof, Winschoten;
Sjoerd Sagel, Vriescheloo;
Mohamed Salih, Winschoten;
Sanne Schrik, Blijham;
Roy Smit, Meeden;
Wessel Spies, Rhauderfehn, Duitsland;
Bob Vaessen, Bellingwolde;
Casper van der Veen, Heiligerlee;
Vanity Vermeulen, Winschoten;
Bart Vink, Finsterwolde;
Chiara van der Waal, Nieuwe Pekela;
Fiona van Wattum, Nieuwe Pekela;
Jakko Wekema, Beerta;
Fenna Wiersema, Winschoten;
Mandy Winkel, Winschoten;

LWT
Geert de Boer, Winschoten;
Jeremy Goudemond, Oude Pekela;
Davy Kamphuis, Winschoten;
Emiel Lubbers, Noordbroek;
Alicja Luttjeboer, Westerlee GN;
Yannic Spitters, Oude Pekela;

Vestiging: Hommesplein HAVO
Ivië Aigbe, Winschoten;
Bert de Boer, Winschoten;
Esmée Bolhuis, Scheemda;
Lucas Bolt, Finsterwolde;
Jeroen Bosch, Bellingwolde;
Marc Bos, Scheemda;
Nienke Bos, Heiligerlee;
Matthijn Brans, Winschoten;
Kirsten Broekema, Oude Pekela;
Carmen Daniels, Winschoten;
Wietse Dik, Oude Pekela;
Tirza van Dokkum, Midwolda;
Hans Dost, Weener, Duitsland;
Andrew Edwards, Winschoten;
Casper Eerkens, Westerlee GN;
Mellany Feringa, Wedde;
Marjolein Gernaat, Scheemda;
Michel Glazenborg, Scheemda;
Robin van Goudswaard, Bellingwolde;
Justin Greven, Oude Pekela;
Mark Groen, Midwolda;
Kimberly Haaijer, Midwolda;
Julian Hagedoorn, Veelerveen;
Daan van Hemmen, Bellingwolde;
Stijn Honselaar, Beerta;
Bertus ten Hoor, Winschoten;
Wesley van Hoorn, Winschoten;
Maurice Hulzebos, Scheemda;
Dorine Jansen, Beerta;
Tristan Janssen, Bellingwolde;
Ilse de Jonge, Oude Pekela;
Marlissa de Jonge, Nieuw Scheemda;
Pleun de Jong, Finsterwolde;
Daphne Kaman, Oude Pekela;
Tim Koetje, Oostwold gem Oldambt;
Jaron van Kooij, Winschoten;
Susan Kooistra, Oostwold gem Oldambt;
Iris Korte, Winschoten;
Jasper Kruizinga, Oostwold gem Oldambt;
Jens Kruizinga, Scheemda;
Denice Kuntkes, Winschoten;
Eva Kuper, Bellingwolde;
Milenka Leemburg, Winschoten;
Mariët van Lubek, Winschoten;
Paul Melis, Wedde;
Jeroen Moed, Westerlee GN;
Marit Mulder, Winschoten;
Gijs Oskam, Midwolda;
Jorn Ploeger, Blijham;
Tricia Portz, Bellingwolde;
Romano Raimi, Winschoten;
Nienke Rookmaker, Scheemda;
Tom Scholtens, Winschoten;
Daniek Schröder, Winschoten;
Gaby Schröder, Winschoten;
Margo Sportel, Midwolda;
Janet Stam, Finsterwolde;
Stefan Steenhuis, Midwolda;
Jill Sturkenboom, Nieuw Beerta;
Louise Temminck, Vlagtwedde;
Larissa Toren, Oude Pekela;
Sander van der Veen, Scheemda;
Jessy Veit, Winschoten;
Lorena van der Velde, Beerta;
Paul Veldkamp, Winschoten;
Rebecca Verwoert, Midwolda;
Elise Vos, Oostwold gem Oldambt;
Remco de Vries, Oude Pekela;
Albert Waalkens, Nieuwolda;
Gerben Wessels, Scheemda;
José Westerman, Finsterwolde;
Joey Westers, Scheemda;
Lotte van Wieringen, Drieborg;
Kees Wiersema, Winschoten;
Chantal Wolterman, Winschoten;
Annemiek van Zonneveld, Westerlee GN;
Rick Zwartendijk, Midwolda;

- advertentie -

TL
Salsabeel Al-Mala, Winschoten;
Pien Bakker, Bellingwolde;
Suzanne Bakker, Westerlee;
Robbie Belling, Winschoten;
Roy Bieze, Winschoten;
Noa Bijholt, Oude Pekela;
Stefan Blaauw, Scheemda;
Mitchell Blansjaar, Oostwold gem Oldambt;
Nathalie Bleeker, Blijham;
Anika Blok, Winschoten;
Martijn Boer, Finsterwolde;
Anton Bonder, Nieuwolda;
Nuwa Bostin, Winschoten;
Noa Bouwers, Winschoten;
Shirley Brugge, Bad Nieuweschans;
Ellen Bruins, Midwolda;
Roselle Burema, Winschoten;
Sana Dammer, Heiligerlee;
Ivo Deiman, Winschoten;
Chris Dieterman, Westerlee GN;
Babette Dijkstra, Beerta;
Jeroen Drenth, Winschoten;
Kiet Evenga, Winschoten;
Kaylee Feikens, Oostwold gem Oldambt;
Rogier Ganzeveld, Blauwestad;
Daphne Gerdes, Winschoten;
Brenda Gremmer, Finsterwolde;
Melissa Hamminga, Blijham;
Claudia Hoebert, Nieuw Beerta;
Rosalie Hoekstra, Blauwestad;
Jorn Hoogstraten, Westerlee GN;
Kimberly Houwen, Winschoten;
Sami Jansema, Scheemda;
Iris Jansen, Heiligerlee;
Jamie Kaman, Beerta;
Ivo Kant, Scheemda;
Bob Kellendonk, Nieuwolda;
Dagmar Klok, Oude Pekela;
Merijn Klugkist, Finsterwolde;
Geert Koets, Nieuw Scheemda;
Wouter Kok, Beerta;
Zoë Köller, Winschoten;
Merel Koning, Blijham;
Alric van Kooij, Winschoten;
Danique Korte, Blijham;
Robert Korte, Oude Pekela;
Fabiënne Kriessan, Nieuwolda;
Lisa Kroon, Beerta;
Remi Kuil, Winschoten;
Rebecca Lamain, Nieuwe Pekela;
Rowan Leenders, Winschoten;
Kim Leeraar, Heiligerlee;
Jens Mansens, Scheemda;
Bo van der Marel, Nieuwolda;
Gideon Meerman, Heiligerlee;
Gerwin Meulenkamp, Scheemda;
Marvin Meulenkamp, Finsterwolde;
Fleur Middel, Winschoten;
Jara Mulder, Winschoten;
Daphne Nobbe, Winschoten;
Raymon Oord, Nieuwolda;
Daniëlle Post, Midwolda;
Martijn Prins, Winschoten;
Peter Prins, Blijham;
Stijn Prins, Winschoten;
Iris Prophitius, Blijham;
Jorden Roos, Winschoten;
Rianne Schaper, Scheemda;
Teun Scheltens, Winschoten;
Deniek Schooneveld, Winschoten;
Lucie Smid, Oude Pekela;
Brendan Smit, Midwolda;
Colet Smit, Winschoten;
Jethro Sprenger, Winschoten;
André Sprik, Finsterwolde;
Mara Steetskamp, Winschoten;
Jeroen Stubbe, Winschoten;
Robin Tombrock, Winschoten;
Alex Tonkes, Winschoten;
Rémon Topelen, Scheemda;
Mike Tuntelder, Winschoten;
Nina Udema, Midwolda;
Chantal Ufkes, Winschoten;
Aniek Veen, Westerlee GN;
Leonie Verburg, Scheemda;
Dennis de Vos, Blijham;
Pascal de Vries, Heiligerlee;
Essine Waalkens, Blijham;
Ellen van der Wal, Winschoten;
Romee Wassing, Scheemda;
Youri Willems, Winschoten;
Bente Wind, Scheemda;
Roan de Wolf, Winschoten;
Stephanie Yong, Winschoten;
Roy Zweep, Winschoten;
Esther Zwiers, Blijham;

- advertentie - 

VWO
Lianne Bansema, Oude Pekela;
Cornalie Barlagen, Winschoten;
Marije Bos, Winschoten;
Marijke Bos, Winschoten;
Marc Bovenhuis, Winschoten;
Stijn Capelle, Midwolda;
Marcella Chietti, Winschoten;
Judith Dekker, Blijham;
Nico Doedens, Scheemda;
Jaykishan Doerga, Winschoten;
Marcel Drenth, Winschoten;
Sybe Driessen, Heiligerlee;
Sander Dumas, Winschoten;
Margreet Edens, Bellingwolde;
Harald Eversmann, Winschoten;
Dewey Hensema, Bad Nieuweschans;
Chantal Jager, Scheemda;
Chris Jansen, Vlagtwedde;
Iris de Jonge, Oude Pekela;
Nyota Kanyemesha, Oude Pekela;
Thijs Kiewiet, Heiligerlee;
Lars Koehoorn, Winschoten;
Wiktoria Korbecka, Scheemda;
Sam Kranenburg, Oostwold gem Oldambt;
Brian Kuiper, Wedde;
Jorian Kuiper, Winschoten;
Jeroen Lammersma, Westerlee GN;
Daphne Leeraar, Scheemda;
Anissa Mulder, Bad Nieuweschans;
Matthijs Nuus, Winschoten;
Jolien Olsder, Scheemda;
Luke Ouwerkerk, Winschoten;
Naomi Pinkster, Heiligerlee;
Rianne Pluim, Finsterwolde;
Roy Potze, Scheemda;
Tialda Prins, Winschoten;
Stijn van der Ramhorst Swaan, Wedde;
Belinda Schaatsenberg, Winschoten;
Rick Sprenger, Blijham;
Roy Steneker, Winschoten;
Annemarie Thunnissen, ’t Waar;
Christian Treziak, Midwolda;
Sakura de Vries, Scheemda;
Marieke Yntema, Winschoten;
Annemiek Zuur, Oude Pekela;

Vestiging: Pekela BBL
Cherise Brouwer, Nieuwe Pekela;
Esmay Buhrs, Nieuwe Pekela;
Eva Harms, Nieuwe Pekela;
Aesha Kremer, Oude Pekela;
Lorenzo Lups, Oude Pekela;
Angy Paulina, Oude Pekela;
Kevin van Roosendaal, Oude Pekela;
Romy van der Veeke, Blijham;
Monique de Vries, Nieuwe Pekela;
Kimberley van Wattum, Oude Pekela;

KBL
Kiara Beerlings, Oude Pekela;
Ronald Boneschansker, Oude Pekela;
Susanne Dik, Oude Pekela;
Arjan Drok, Nieuwe Pekela;
Mariëlla Haan, Oude Pekela;
Demi Jonker, Oude Pekela;
Chandana de Koff, Oude Pekela;
Anysha Kruizinga, Oude Pekela;
Priscilla Piek, Nieuwe Pekela;
Celine Viswat, Oude Pekela;
Demi Weering, Oude Pekela;

TL
Joël Aper, Oude Pekela;
Jeroen van Blerck, Oude Pekela;
Amy Boskers, Oude Pekela;
Remco Busemann, Oude Pekela;
Niek Dammer, Oude Pekela;
Sander Dammer, Oude Pekela;
Cecile Drenth, Nieuwe Pekela;
Nick de Groot, Oude Pekela;
Lars Kalk, Nieuwe Pekela;
Marieke Keizer, Nieuwe Pekela;
Yolande van der Laan, Beerta;
Yorick Lap, Oude Pekela;
Lara Meijer, Oude Pekela;
Daelynn Miller, Oude Pekela;
Tessa Moorlag, Oude Pekela;
Max Pinkster, Oude Pekela;
Mike Reenalda, Oude Pekela;
Daphne Schuster, Oude Pekela;
Danique Stötefalk, Oude Pekela;
Myrthe Stuit, Nieuwe Pekela;
Paulien Tolner, Nieuwe Pekela;
Emiel Wortelboer, Stadskanaal;
Martijn Zuur, Oude Pekela;
Sander Zuur, Oude Pekela;

Vestiging: Woldendorp BBL
Daniëlle Bakker, Appingedam;
Shania Berends, Wagenborgen;
Fleur Cramer, Delfzijl;
Willem Generaal, Woldendorp;
Sven Hesse, Appingedam;
Bart Hiemstra, Wagenborgen;
Sanne Hilverts, Oostwold gem Oldambt;
Esther Hommes, Delfzijl;
Soraya Jager, Scheemda;
Naomi Koning, Wagenborgen;
Mellanie Kortholt, Delfzijl;
Cody Kuipers, Wagenborgen;
Tim Lesman, Tjuchem;
Angela Moerman, Delfzijl;
Dana Nieuwzwaag, Nieuwolda;
Adrianne Stoppels, Woldendorp;
Paul Wichard, Delfzijl;

KBL
Lisa van den Beld, Oostwold gem Oldambt;
Merye Bruins Slot, Delfzijl;
Laura van Dijken, Woldendorp;
Wendy Groen, Delfzijl;
Romée Haan, Delfzijl;
Jeana Jansema, Wagenborgen;
Fleur Keizer, Holwierde;
Sander Koop, Delfzijl;
Youri Kruize, Oostwold gem Oldambt;
Anne Merkuur, Woldendorp;
Linda Nienhuis, Farmsum;
Daniek Postma, Wagenborgen;
Sharone Pranger, Ten Post;
Jeroen Robbes, Oostwold gem Oldambt;
Steven Schouwstra, Delfzijl;
Jane Strikker, Nieuwolda;
Colin Veenstra, Delfzijl;
Irene Verstappen, Delfzijl;
Florian Westerhof, Woldendorp;
Jessica Zielstra, Borgsweer;

TL
Duncan Bakker, Beerta;
Manon Begeman, Kolham;
Sylvester Booij, Delfzijl;
Rick Boven, Nieuwolda;
Nicole Buikema, Nieuwolda;
Joris Derks, Appingedam;
Daniek Dreijer, Beerta;
Mike Elzinga, Wagenborgen;
Mandy Franken, Appingedam;
Tom de Gries, Oostwold gem Oldambt;
Annemarie Groenbroek, Wagenborgen;
Margreet Held, Delfzijl;
Ryan Janszen, Delfzijl;
Jasper Keizer, Holwierde;
Elja Kleiboer, Termunten;
Denise Koning, Borgsweer;
Maurice Kuik, Siddeburen;
Carmen Kuper, Wagenborgen;
Marco van de Linde, Nieuwolda;
Elisa Meijer, Nieuw Beerta;
Roland Merema, Ten post;
Ilona Molag, Appingedam;
Inge Mulder, Delfzijl;
Jorn Oosterbeek, Delfzijl;
Wendy Postmus, Beerta;
Roy Scholtens, Appingedam;
Mike Stoppels, Appingedam;
Boy Strikker, Nieuwolda;
Kjell Stulp, Spijk GN;
Stefano Timmer, Appingedam;
Jens Warta, Wagenborgen;
Justin Zuur, Farmsum;

- advertentie -

Dit kan u ook interesseren

Back to top button