Het Noord-Nederlands Trein & Tram Museum zoekt suppoosten
Regionaal – Het Noord-Nederlands Trein en Tram Museum (NNTTM) is op zoek naar (tijdelijke) vrijwilligers om het team van suppoostencollega’s te versterken. Door een groeiend aantal bezoekers én een aantal vaste krachten dat tijdelijk niet beschikbaar is, is er ruimte voor nieuwe gezichten die gasten willen ontvangen en rondleiden.
In het museum – dat zich bevindt in het voormalige stationsgebouw van Zuidbroek – is een vaste collectie te zien over de geschiedenis van trein- en tramvervoer in Noord-Nederland, met onder andere originele spoorattributen, historische foto’s en objecten uit de tijd van de stoomtram, hierover zijn vele mooie verhalen te vertellen om bezoekers mee te nemen op reis om deze geschiedenis te ontdekken.
Tevens is er een tijdelijke expo ‘Spoorwegen in de Tweede Wereldoorlog’, ingericht door het bevrijdingsmuseum Noord Nederland. Deze vormt een mooie aanvulling op de exposities van het treinen trammuseum. Ook de grote modelbaan en de treinsimulator zijn natuurlijk als vast onderdeel van het NNTTM aanwezig.
Vrijwilliger
Indien u altijd al heeft overwogen om vrijwilliger van het museum te worden, is dit het moment. Indien u interesse heeft om het vrijwilligersteam van het museum te versterken en een bijdrage te leveren aan de verdere groei van het NNTTM, neemt u contact op via info@nnttm.nl voor meer informatie.
Het NNTTM is eigenaar van het geheel herstelde monumentale Waterstaatsstation 3e klasse in Zuidbroek, dorp van Trein & Tram. In dit station bevindt zich het Noord-Nederlands Trein & Tram Museum. Het museum is gedurende de zomervakantie (tot en met 24 augustus) open op woensdag-, donderdag- en vrijdagmiddag (13.00 tot 17.00) en op zaterdag en zondag (10.00 tot 17.00).




























































