Kids Fun Days trekt weer 3 dagen lang kinderen voor springen, creatief en sportiviteit
Winschoten – De sporthal aan de Stikkerlaan is drie dagen, tot en met donderdag 23 oktober, lang het speelkwartier, onder de naam Kids Fun Days, voor basisschool kinderen en dat al weer voor de negende keer. Wilma Hassinck en haar team hebben alle ruimtes van de grote sporthal benut om kinderen te laten genieten, te spelen, creatief en sportief te zijn. En dit is zeker gelukt.
Nieuw dit jaar was de speelhal, waar kinderen met spelcomputers aan de slag konden en de plaatsen achter de schermen waren continu bezet. Verder konden ze zich laten schminken, er stonden knutseltafels, het Groninger Museum stond er met een Amerikaanse caravan, heel veel springkussen en nog veel meer. Morgen, woensdag 22 oktober, komt ’s middags de politie er nog met een stand en ook de Brandweer zou één dezer dagen komen.
Kaarten zijn te koop à € 2,50 bij de Bruna, Top 1 Toys, Spar Nicolai en bij de Intertoys. Ook bij de kassa zijn kaarten verkrijgbaar. De sporthal is deze dagen geopend van 13:30 tot 16:30 uur.









































































