Sport

Winschoter Voetbal Vereniging start actie voor nieuwe voetballen

Winschoten – Samen in actie! In één klap lag al het voetbal stil. Het voetbalseizoen is abrupt beëindigd door het coronavirus en alle maatregelen. Een gemis voor alle liefhebbers! Maar, het balletje gaat weer rollen…!

- advertentie - 

“Meer dan ooit kijken we daarom uit naar volgend seizoen. Daar hebben we ook nieuwe ballen voor nodig, maar de coronamaatregelen hebben er flink ingehakt bij onze club. Daarom organiseren we deze actie, zodat het balletje volgend seizoen toch gewoon weer kan rollen!” aldus het bestuur van Winschoter Voetbal Vereniging  (WVV).

Samen winnen we meer!
“Het coronavirus en alle maatregelen hebben verstrekkende financiële gevolgen voor onze club. Daarom is het belangrijk dat iedereen samen de schouders eronder zet voor volgend seizoen. Het is belangrijk dat het balletje blijft rollen, daarom deze actie.” zegt het bestuur. “Help je mee? Doneer een bal op www.actielink.nl/wvv1896

- advertentie - 

Dit kan u ook interesseren

Back to top button
Close
Open chat
Tip ons!