Incidenten

Waarschuwing: Huis-aan-huisverkoop gezondheidsonderzoek/CT-scan

- advertentie -

Oldambt – De politie waarschuwt voor personen die een gezondheidsonderzoek/CT-scan proberen te verkopen. Zij beweren van het ziekenhuis UMCG te zijn. Maar dat klopt niet.

- advertentie -

Hoe kunt u controleren of het klopt?
Vraag bij twijfel bij collecte altijd om een geldige identificatie en een kopie van de vergunning van ons als gemeente. Heeft u het vermoeden dat u te maken heeft met oplichters? Bel dan met de politie (0900-8844).

Daarnaast kunt u in het collecterooster zien welke organisaties wanneer in onze gemeente mogen collecteren. Op dit moment, van 18 tot en met 24 april 2021, mag de Nationaal Fonds Kinderhulp in onze gemeente collecteren. Dit doen zij met een collectebus.

- advertentie -

Dit kan u ook interesseren

Back to top button