Gemeente

60-jarig huwelijksjubileum echtpaar Van der Spek – Van der Laan

- advertentie -

Scheemda – Onlangs, op maandag 22 april vierden de heer en mevrouw Van der Spek – Van der Laan hun 60-jarig huwelijksjubileum. Het echtpaar, oorspronkelijk afkomstig uit Rotterdam, leerde elkaar in hun jonge jaren kennen in de bus. Een bijzonder begin van een liefdevolle reis samen.

- advertentie -

De heer Van der Spek was destijds zeeman en vertrok kort na hun ontmoeting voor maar liefst 7,5 maand op zee. Bij zijn terugkomst in 1964 stond mevrouw Van der Laan hem op de kade op te wachten — een moment dat ze beiden nooit zijn vergeten. Een jaar later, in 1965, gaven zij elkaar het jawoord.

In hun werkzame leven hebben beiden een gevarieerde loopbaan gehad. Mevrouw Van der Laan werkte in een atelier en later in een winkel, terwijl de heer Van der Spek aanvankelijk op een boerderij werkte. In 1969 verhuisden zij naar Oldambt, waar zij samen met zijn ouders en broer een boerderij kochten. Later werkte hij voor een agrarisch bedrijf en ontwikkelde daarnaast zijn passie voor fotografie. Tot op de dag van vandaag maakt hij foto’s voor agrarische vakbladen. Mevrouw geniet intussen met volle teugen van het werken in de tuin.

Het echtpaar kreeg twee zonen en is inmiddels de trotse grootouders van vier kleinkinderen. Hun 60-jarig huwelijk is een mijlpaal die met veel liefde, toewijding en mooie herinneringen is opgebouwd.

- advertentie -
- advertentie - 

Dit kan u ook interesseren

Back to top button